Kukeli dhe Sadiku festojnë në Zvicër

0
SHPËRNDAJE

Burim Kukeli
Burim Kukeli

Skuadra e Zyrihut fiton dhe kërkon ngjitjen në mes më të mirëve. Ekipi i Kukelit dhe Sadikut fitoj ndaj Kiasos në shtëpinë e këtyrë të fundit në shifrat 2-0. Në fushë ishte Kukësi për 90-minuta duke dhuruar një paraqitje pozitive. Sadiku 27 minutat e fundit mund të jap kontributin e tij në këtë fitore të vyer. Skuadra e shqiptarëve ndodhet ne vendin e parë 8-të pikë nga ndjeksja më e afërt.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.