Kukësi akord me ish-in e Partizanit

0
SHPËRNDAJE

vidovicKukësi ka arritur akordin me mbrojtësin Marko Vidoviç, lojtar ky që ishte te Partizani sezonin e shkuar por pa lënë gjurmë.
Largimi i Micit nga skuadra verilindore ka bërë që drejtuesit të kërkojnë për alternative të tjera, dhe Vidoviç është një lojtar që u ka mbushur syrin.
Tashmë pritet fjala e fundit e drejtuesve për t’u zyrtarizuar gjithçka shkruan “Panorama Sport”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.