Kukësi befasohet në shtëpi

0
SHPËRNDAJE

gol kukesiKukësi është ndalur në barazim 1 – 1  ndaj Rudarit, edhe pse kaloi në avantazh i pari me Rangel në minutën e 32-të.

Loja e kuksianëve nuk ishte në lartësinë e duhur, dhe malazezët e vunë në presion, derisa barazuan në minutën e 72-të.

Mici ndërhyri gabim në zonë, dhe për arbitrin ishte penallti. Gjuan portieri mik Radanoviç, dhe barazon.

1-1 do të ishte rezultati përfundimtar, rezultat që mban të hapur kualifikimin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.