Kukësi, Çema dhe Greca në prag të lamtumirës

0
SHPËRNDAJE

Kukësi vazhdon të vijojë i qetë pushimet, dhe po përgatit ekipin për Champions League, ku përveç afrimeve drejtuesit po mendojnë dhe për largimet.

Sipas disa burimeve të sigurta të minuta90.com, drejtuesit kanë menduar të largojnë dy lojtarët që kanë pasur më pak minuta, mbrojtësin Klaudio Çema, dhe mesfushorin Bedri Greca.

Çema ka luajtur vetëm 16 minuta me Kukësin, ndërsa Greca 663 minuta, duke arritur të shënojë 1 gol. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.