Kukësi “divorcohet” me sulmuesin

0
SHPËRNDAJE

 

scepanovicKlubi i F.K. Kukësit ka shkëputur marrëdhëniet me sulmuesi malazez Marko Scepanovic. Lojtari dhe drejtuesit e skuadrës kanë gjetur gjuhën e përbashkët për prishjen e kontratës me mirëkuptim.

33-vjeçari  malalzez ka kërkuar largimin  për arsye familjare dhe futbollisti ka gjetur mirëkuptimin e klubit.

F.K. Kukësi i uron sulmuesit suksese në karrierë./ fk-kukesi.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.