Kukësi drejt Vjenës (foto)

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i Kukësit është nisur drejt Vienës për përballjen e madhe ndaj klubit të Austrisë së Vjenës, përballje e cila të kujton kualifikimin e famshëm të klubit tonë ndaj ukrainasve të Metalurh Donetsk. Me shpresën e përsëritjes së një tjetër mrekullie dhe me optimizëm ja-në nisur sot cunat pasi eliminuan në raundin e parë malazesët e Rudar.

13653269_837490766382018_793666774269868424_o 13661852_837490603048701_4479557665133355943_o 13662198_837490719715356_2103349013465361844_o 13667710_837490706382024_7515738634122802355_o 13698139_837490573048704_1968322563157232583_o 13698160_837490679715360_6920316595695842344_o

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.