Kukësi, dy lojtarë të tjerë firmosin

0
SHPËRNDAJE

13925656_849742248490203_2673374209798714003_oKukësi, pas blerjeve cilësore që po bën, ka nisur edhe një projekt tjetër, mjaft vendimtar për të ardhmen. Drejtuesit po i kushtojnë rëndësi të ardhmes dhe lojtarëve të rinj.

Dy afrimet e fundit për verilindorët janë Bekim Dida dhe Klevis Sadiku. I pari luan si qëndërmbrojtës, ndërsa i dyti luan në pozicionin e sulmuesit.

Dida është një produkt i Akademisë së Kukësit, ndërsa Sadiku, më përpara ka qenë pjesë e Partizanit. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.