Kukesi fiton dhe dominon 90 min Pogradecin

0
SHPËRNDAJE


Kukesi ka fituar sot miqsoren e radhes teksa ka mposhtur Pogradecin 1-3 .

Kukesi e ka nisur mire ndeshjen teksa ka shenuar mjafte shpejte duke e mare ndeshjen ne kontroll , duke dominuar kundershtarin per gjate 90 minutave. Ku shenuan Bakaj , Alijev , Cale.

Ndaj Pogradecit Alijev ka shenuar golin e pare me fanellen e verilindorve.
FT / Pogradeci – F.K. Kukësi 1-3
Shënues: Bakaj, Alijev, Kale

S'KA KOMENTE

Comments are closed.