Kukësi huazon dy nga kampionët

0
SHPËRNDAJE

2015-16 Lokomotiva Moskva - Skenderbeu 2-0 (Europa League) 2Skuadra e Kukësit ka huazuar dy nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Skënderbeut. Bëhet fjal për dy mesfushorët e talentuar, Sabjen Lilaj dhe Liridon Latifi. Në këtë mënyrë është forcuar ndjeshëm grupi i kuksianëve përpara ndeshjes me Austrinë e Vjenës

S'KA KOMENTE

Comments are closed.