Kukësi humbet me dinjitet, shihemi në “Elbasan Arena”

0
SHPËRNDAJE

 

vjenaSkuadra e Kukësit ka humbur minimalisht në Vjenë. Pires në minutën e 23 i dha fitoren vendëave, por kuksianët duhet thënë se pjesën e dytë kanë dominuar dhe në sekondën e fundit të ndeshjes Emini ka patur rastin më të mirë.

Pas një gjuatje të devijuar nga Musolli dhe grushtimi të portierit vendës, Emini me portën e boshatisur godet shtyllën e majtë pingule.

Duhet thënë se pavarësisht humbjes, Kukësi del me dinjitet nga ky takim duke dhënë sinjale pozitive në pjesën e dytë të sfidës.

Tashmë mbetet ndeshja e kthimit në Elbasan Arena, por ky Kukës na ngroh të gjithëve për të besuar deri në fund.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.