Kukësi humbet sulmuesin ndaj Tiranës

0
SHPËRNDAJE

Izair-Emini-8-480x360

Fitorja ndaj Teutës ishte shumë e bukur dhe e rendësisshme për skuadrën e Kukësit që arriti të ruaj vendin e parë në klasifikim me pikë të barbarta me Skënderbeun.

Por vec anëve pozitive në këtë sfidë kishte edhe negative. Sulmuesi Izair Emini është ndëshkuar me kartonin e 3-të të verdhë dhe si pasojë do të humbas ndeshjen e rradhës ndaj Tiranës, e cila konsiderohet shumë e rëndësisshme për ekipin e drejtuar nga Gjoka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.