Kukësi i vë çmimin Kariokës

0
SHPËRNDAJE

dervishiKarioka kërkon largimin nga Kukësi, dhe sipas Panorama Sport destinacioni është Laçi e më pas Skënderbeu. Por është drejtori Devishi që për gazetën është shprehur se asnjë klub nuk mund t’u marrë lojtar, madje i ka vënë edhe çmimin mesfushorit brazilian. “Kush e do Kariokën apo ndonjë tjetër, të paguajë 50 mijë euro për ta marrë. Nuk ka kush fuqi financiare më shumë se Kukësi”, ka deklaruar mes të tjerave Dervishi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.