Kukësi kërkon portjer

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Argent Halilaj nuk do të jetë më pjesë e Flamurtarit, por për të nuk mungojnë ofertat, madje ato të rëndësishmet.

Sipas asaj që shkruan “Panorama Sport’, me daljen e lajmit se portieri vlonjat është një lojtar i lirë, drejtuesit e Kukësit e kanë kontaktuar atë dhe rikthimi te verilindorët pas dy vitesh është një opsion real.

Duke qenë se Enea Koliçi ende se ka bërë të ditur të ardhmen e tij – i mbaron kontrata pas kupave te Europës – në Kukës mendojnë për një tjetër portieri dhe 34-vjeçari Halilaj konsiderohet një alternativë e mirë për ta.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.