Kukësi kërkon siguri në mbrojtje

0
SHPËRNDAJE

Bp3COyAIcAAV3AaSkuadra e Kukësit kërkon të jetë e qetë në repartin mbrojtës. Panorama Sport ka zbuluar se presidenti Safet Gjici, ka biseduar me Renato Malotën dhe Ylli Shametin për të rinovuar kontratat e tyre.

Me Shametin, sipas të njëjtave burime, flitet se është arritur akordi, ndërkohë që Renato Malota, pret dicka nga jashtë Shqipërisë, por ka edhe oferta të tjera nga skuadra me emër në kampionatin tonë, ndaj rinovimi me kapitenin s’do të jetë i lehtë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.