Kukësi kompletohet në Slloveni

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Kukësi vijon i qetë përgatitjet në kuadër të fazës përgatitore qe po zhvillon. Në seancën e sotme stërvitore, verilindorëve i janë bashkuar plot pesë lojtare në Slloveni. imageCarlos So Djala, Suen Jajcinovic, Aldo Teqja, Weverton Gomez Souza dhe Eduard Husinec. Këta lojtarë janë vënë nën urdhërat e Hasan Likës ku Souza dhe Teqja janë të vetmit kanë hedhur firmën mbi kontratë, ndërsa të tjerët janë në provë.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.