Kukësi, konfirmohet mungesa ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Lojtari i Kukësit Besar Musolli nuk ia ka dalë dot që të bëhet gati për sfidën me Partizanin, kjo për shkak të një dëmtimi të pësuar në ndeshjen me Laçin.

Mesfushori nga Podujeva u zëvendësua në fillim të pjesës së dytë dhe u pa që kishte probleme, duke bërë që stafi teknik të shihte me kujdes gjendjen e tij.

Me rinisjen e përgatitjeve, Musolli nuk është bashkuar me grupin, duke bërë që ta humbasë sfidën me të kuqtë. Kështu, trajneri Gjoka nëvend të tij pritet të hedhe në fushë shkodranin Hasani, i cili e zëvendësoi atë edhe në sfidën me Laçin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.