Kukësi kryen seancën e fundit stërvitore në Poloni

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Kukësit ka mbërritur në Poloni, dhe ka zhvilluar stërvitjen e parë dhe të fundit përpara sfidës me Legian e Varshavës. Pavarësisht se ndeshja e parë u ndërpre, dhe ekipi kuksian e humbi atë në tavolinë me rezultatin 0-3, ata janë të detyruar që të udhëtojnë drejt Polonisë për ndeshjen e kthimit, ku shanset për kualifikim janë vërtet të pakta. Ekipi i drejtuar nga Troisi ka shkelut barin e stadiumit “Polish Army Stadium”, ku kreu edhe seancën stërvitore para takimit që do të luhet të enjten në mbrëmje. Kukësit i duhet një mrekulli për të arritur kualifikimin, që duket i pamundur tashmë.image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.