Kukësi – Legia, detajet që duhet të dini rreth ndeshjes

0
SHPËRNDAJE

kukesi

 

Ndeshja e parë e turit të tretë të Europa League mids Kukësit dhe polakëve të Legias do të zhvillohet ditën e enjte në datë 30 korrik, ora 20:00. Nga informacionet e para që qarkullojnë bëhet me dije se çmimi i biletave për tifozët verilindorë do të jetë 500 lekë të reja në tribunat D1 dhe D2, ndërsa tifozët e Legias do të ulen në tribunën D3.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.