Kukësi me drejtor nga Guinea-Bisao

0
SHPËRNDAJE

causo-seidi
Causo Seidi

Klubi i F.K. Kukësit në procesin e modernizimit të strukuturave dhe përthithjen e ideve europiane po mendon për çdo hallkë të administratës. Në kushte të tilla, presidenti Safet Gjici ka gjetur bashkëpunim me Causo Seidin, të cilit i ka besuar rolin e drejtorit të marketingut.

Numri një i klubit i ka besuar projekteve të paraqitura nga Seidi dhe i ka dhënë mundësi veprimi për realizimin e tyre. Përvoja e gjatë Seidit në arenën ndërkombëtare dhe konkretisht në Angli me ekipin e West Bromwich Albion do të ndihmojë edhe klubin e F.K. Kukësit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.