Kukësi me sponsor të ri

0
SHPËRNDAJE

14976749_906500272814400_3590229342930636700_o

Kukësi, ose siç mund t’i quajmë tashmë kryesuesit e Superiores mund të ndryshojnë sponsor teknik, teksa aktualisht ata vishen me Macron.

Verilindorët pritet t’i rikthehen sponsorit të vjetër, firmës braziliane “Aktion Store”.

Vitin e shkuar Kukësi u vesh pikërisht me atë firmë pas ndërmjetësimit të menaxherit Marcello Troisi, dhe tashmë kjo pritet të ndodhë sërish. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.