Kukësi-Mici ende të paqartë

0
SHPËRNDAJE

Ditën e mërkurë në DHZK pranë Federatës Shqiptare të Futbollit Glendi Mici dhe klubi i Kukësit kanë pasur një seancë, midis tyre. Lojtari pretendon se ka dal i lirë nga kontrata, ndërkohë që klubi bënë të ditur se ka ende edhe dy vite kontrat.

Gledi Mici
Gledi Mici

Palët kanë negociuar për të gjetur rrugën e bashkëpunimit, lojtari ka kërkuar 20 mijë euro që të vazhdoj kontrata me Kukësin, ndërkohë që klubi a afruar 20 mln lëkë.

Palët janë ende të paqarta mes tyre dhe nuk e kanë gjetur rrugën e bashkëpunimit për tu takuar në një tjetër seancë në Dhomën e Zgjidhjes së Konflikteve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.