Kukësi/ Milinkoviç: Do takoj presidentin dhe do vendosim

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Pas tre barazimesh rresht, erdhi humbja ndaj Partizanit, Kukësi zbret i treti dhe situata është serioze.

Trajneri Mlladen Milinkoviç është drejt largimit dhe nesër do të takohet me presidentin Gjici.

Ecuria është dëshpëruese dhe pritet masë urgjente, edhe pse kontrata mbetet pengesë.

Pas ndeshjes Milinkoviç tha: “Moment mjaft i keq, në këto raste merr përgjegjësi trajneri. Do flas me presidentin dhe do respektoj vendimin e tij”.

Trajnerii Kukesit Milinkovic

S'KA KOMENTE

Comments are closed.