Kukësi në heshtje për shtyp përpara supersfidës ndaj Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Situata nuk është e qetë në kampin kuksian. Tashmë kanë përpara një ndeshje që nuk duhet ta humbin ndaj kampionëve të Skënderbeut.

Barazimi ndaj Korabit duket se ka ndikuar negativisht te skuadra e Kukësit.

Drejtuesit e klubit verilindor kanë vendosur heshtje për shtyp për lojtarët e saj në prag të ndeshjes ndaj Skënderbeut.

Lojtarëve kuksianë u janë ndaluar deklaratat për mediat dhe çdo gjë do të jepen vetëm nga zyra e shtypit të Kukësit.

Mesa duket barazimi ndaj Korabit, drejtuesit e Kukësit kërkojnë që të mbajnë të përqëndruar lojtarët për një ndeshje tepër të rëndësishme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.