Kukësi “në provë” dy nigerianë

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Kukësi vijon përgatitjet për ndeshjen e kthimit me Sherifin e Tiraspolit, teksa verilindorëve u duhet një fitore me dy gola që të kalojnë më tej.

Veç kësaj, klubi po mendon edhe për merkaton dhe sipas “Panorama Sport” do të vijnë dy nigerianë në provë.

Samuel Gilmore është njëri prej tyre dhe luan si sulmues. Ai vjen nga Izraeli, ku sezonin e fundit është aktivizuar me Hapoel Akra dhe Hapoel Petah Tikva.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.