Kukësi nuk ndalet në merkato

0
SHPËRNDAJE

greca kukesiKukësi ka zyrtarizuar edhe një tjetër afrim, dhe ai është mesfushori Bedri Greca i cili sezonine shkuar ishte pjesë e Flamurtarit.

Minuta90.com kishte lajmëruar edhe më parë për bisedimet mes Grecës dhe Kukësit, të cilat tashmë janë konkretizuar.

Lojtari kishte biseduar më parë edhe me Tiranën, e cila nuk ishte i gatshmë t’ia plotësonte kërkesat, gjë që e ka bërë Kukësi, i cili do të ketë shërbimet e tij në sezonin e ardhshëm.

Greca spikati sezonin e kaluar me vlonjtatët, ku në pjesën e parë të sezonit u aktivizua në 17 ndeshje duke shënuar 4 gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.