Kukësi, pas largimeve ka gati një përforcim

0
SHPËRNDAJE

ansNikaJo vetëm largim te Kukësi, që përgatitet të bëjë një përforcim. Praktikisht është çdo gjë e mbyllur për mesfushorin shkodran Ansi Nika, me të cilin është arritur akordi. Vetë lojtari e ka konfirmuar se është fare pranë verilindorëve, duke u mjaftuar që për momentin të thotë vetëm se të hënën ka një takim të fundit me presidentin Safet Gjici, për t’u zyrtarizuar më pas si futbollisti më i ri i Kukësit. Nika e mbylli sezonin e kaluar te Teuta, por në të kaluarën është aktivizuar në radhë e Adës së Velipojës dhe Vllaznisë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.