Kukësi premio për Korabin?

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Korabit ndodhet në pozita të vështira në tabelën e klasifikimit, ndërkohë që ndeshja premierë për trajnerin Gerd Haxhiu, do të jetë pikërisht ndaj kampionëve të Shqipërisë. Por duket se rivaliteti i Kukësit me Skënderbeun vazhdon jo vetëm brenda fushe, por edhe jashtë saj.korabi

Supersport bënë të ditur se për skuadrën e Korabit ka një premio në rast barazimi në Korcë. Llogjika e ftohtë të con tek Kukësi apo presidenti Gjici, që mund të kenë vendosur një premio për dibranët. Të tilla manovra janë mëse normale dhe të njohura në futbollin tonë dhe jo vetëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.