Kukësi, presidenti Gjici udhëheq ekipin drejtë Bjellorusisë

0
SHPËRNDAJE

 

11181187_1059795414045592_311758674970433163_nËshtë nisur në drejtim të Bjellorusisë skuadra e Kukësit. Pasi kanë fituar pastër ndeshjen e parë 2-0 me gola të Kariokës dhe Pejic, tashmë kukësianët kanë ende 90-minuta për të luajtur që të sigurojn kalimin e turit të mëtejshëm.

Presidenti Safet Gjici, ka udhëtuar së bashku me skuadrën. Kujtojmë se ai ka vendosur edhe një premio të majme për këtë kualifikim ndaj Torpedos. Ndërkohë që fakti i prezencës së tij në këtë udhëtim e shton akoma më shumë besimin dhe moralin e skuadrës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.