Kukësi pret rikthimin e “bomberit” të tij

0
SHPËRNDAJE

Izair-Emini-8-480x360

Izair Emini, autori i 7 golave me fanellën e kuksianëve në kampionat. Por që nga data 13 Prill 2016, në ndeshjen Kukësi-Tërbuni 1-0, ai nuk e ka gjetur rrugën e golit. Tashmë në ndeshjen e rradhës të gjithë në Kukës presin riktthimin të goli të “bomberit” të tyre. Pa frikë ky lojtar mund të quhet një nga blerjet më të mira të merkatos dimërore në Shqipëri, pasi edhe kur nuk shënon, ai sakrifikon dhe kontribuon shumë për ekipin e tij. Laci ka një transfertë të vështirë ndaj Durrësit në “Niko Dovana”, aty ku mund të vendosen shumë për fatet e vendit të tretë në kampionat.

kukesi (2)
Golat e Eminit me skuadren e Kukesit

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.