Kukësi publikon listën

0
SHPËRNDAJE

kukesiSkuadra e Kukësit do të udhëtojë për të zhvilluar fazën përgatitore në Ohër të Maqedonisë. Ekipi i F.K. Kukësit do të niset nesër më datë 7 gusht dhe do të qëndrojnë deri më datë 20 gusht ku do të kthehen në Shqipëri.

Lojtarët e grumbulluar për këtë faze janë:

Ervis Koci, Enea Kolici, Aldo Teqja, Ylli Shameti, Entonjo Pashaji, Rrahman Hallaçi, Polizioi Arbri, Rexhep Memini, Klaudio Cema, Albi Alla, Eni Imami, Gledi Mici, Edon Hasani, Besar Musolli, Jean Karioka, Nijaz Lena, Bedri Greca, Matia Dvernekovic, Bekim Dema, Fjoart Jonuzi, Pero Pejiç, Sindrit Guri, Izair Emini, Lukas Rangel, Klevis Hasenbelliu, Klevis Sadiku, Bekim Dida, Korab Syla, Zylyftari

/fk-kukesi.al

S'KA KOMENTE

Comments are closed.