Kukësi rigjen mbrojtësin Albi Alla

0
SHPËRNDAJE

Kukësi luan ndeshjen e radhës me Teutën, përballje kjo që ka marrë vlerësimin maksimal në kampin kuksian. Objektivi i vetëm është fitorja, për të bërë edhe një autokritikë për humbjen me Tiranën, që ishte edhe e para në një ndeshje zyrtare për verilindorët.

Një lajm i mirë për Kukësin është rikthimi i qendërmbrojtësit Albi Alla. 24-vjeçari thuajse e ka kaluar dëmtimin dhe tashmë është gati të formojë dyshen me mbrojtësin Ylli Shameti në qendër të mbrojtjes, për t’i dhënë siguri skuadrës. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.