Kukësi, stërvitje dhe…festë

0
SHPËRNDAJE

kukesi , malota ditelindjeKukësi ka nisur përgatitjet në Shqipëri pas minifazës përgatitore në Slloveni, teksa sot ekipi është stërvitur në kompleksin “Internacional” në Pezë-Helmës.

Lojtarët i janë nështruar programit stërvitor të hartuar nga stafi teknik me në krye trajnerin Hasan Lika, ndërsa pas stërvitjes ka patur pak kohë edhe për festë.

Kjo për shkak se kapiteni Renato Malota ka patur ditëlindjen, dhe si shpërblim ndaj urimeve të shumta që i bashkohet edhe minuta90.com, i ka qerasur shokët e skuadrës me pije energjike.

Me pas të gjithë janë drejtuar drejt shtëpive, dhe nesër do të vijojë progarmi stërvitor, i përgatitur enkas për ndeshjen e datës 30 qershor me Rudar Pljevljen në stadiumin “Elbasan Arena”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.