Kukësi surprizon me listën

0
SHPËRNDAJE

gjici takon lojtaretKukësi ka publikuar listën paraprake të dorëzuar në UEFA ku vihen re disa ndryshime.

Në listë janë përfshirë dy mesfushorët e huazuar nga Skënderbeu, Lilaj dhe Latifi, si dhe sulmuesi Shçepanovic.

Aktualisht pritet të konfirmohet Fukui në listë, ndërsa jashtë saj duket se do të mbesin 5 lojtarë: Kastrati, Memini, Imami, Muça dhe Greca.

Lista paraprake e dorëzuar në UEFA:

Portierë: Ervis Koci, Enea Koliçi

Mbrojtës: Resul Kastrati *, Albi Alla, Ylli Shameti, Rexhep Memini *, Gledi Mici, Rahman Hallaçi, Eni Imami*, Renato Malota

Mesfushorë: Sabien Lilaj, Gentian Muca*, Jean Carioca, Bekim Dema. Liridon Latifi, Philippe Guimaraes, Fjoart Jonuzi, Matija Dvornekovic, Bedri Greca*, Besar Musolli

Sulmues: Izair Emini, Sindri Guri, Rangel, Marko Šćepanović

Trajner: Hasan Lika

S'KA KOMENTE

Comments are closed.