Kukësi zbret në fushë, të hënën fillon faza jashtë vendit

0
SHPËRNDAJE

Stafi drejtues i Kukësit
Stafi drejtues i Kukësit

Superiorja/ Kukësi nuk humbet kohë teksa ditën e sotme ka filluar pergatitjet për sezonin e ri. Verilindorër kanë zhvilluar seancën e parë nga kodrat e liqenit ku më tepër kjo gjë shërbeu edhe për prezantimin para lojtarëve të drejtorit të ri, Dritan Dervishi.

imageKukësi do të marrë pjesë në eliminatoret e Europa League dhe për këtë shkak përgatitjet i kanë filluar qysh tani shpejt. Lojtarët nuk kanë qenë të gjithë të pranishëm, teksa veç atyre që tashmë që janë larguar zyrtarisht nga kjo skuadër munguan edhe brazilianët që do të qëndrojnë që aktualisht janë lënë pushim.

Ndërkohë mësohet se ditën e hënë kuksianët do të udhëtojnë drejt Austrisë për të vijuar fazën përgatitore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.