Kukësi zgjedh kapitenin

0
SHPËRNDAJE

2016-17 Austria Vienna - Kukesi 1-0Rraman Hallaci do të jetë kapiteni i Kukësit sezonin e ardhshëm, duke e zgjidhur në këtë mënyrë çështjen e shiritit te Kukësi.

Pas mbledhjes së tafit u mor ky vendim, ndërkohë që sipas Panorama Sport do të jenë tre zëvendës kapitenë.

Ndër ta është mbrojtësi Ylli Shameti, si dhe dy mesfushorët: Besar Musolli dhe Edon Hasani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.