Kukësi zyrtarizon një brazilian

0
SHPËRNDAJE

guimairesPhilipe Guimares është lojtari më i ri i Kukësit lajmëron klubi verilindor me anë të faqes zyrtare në facebook.

Guimares luan si mesfushor dhe vjen nga America RJ për t’i bashkuar Kukësit për ndeshjet e Ligës së Europës dhe sezonin e ri futbollistik.

25 vjeçari është i dyti brazilian që afrohet te Kukësi në këtë periudhë, teksa më parë është zyrtarizuar sulmuesi Ueverton Gomes.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.