Kuli nuk plotëson kriteret… politike

0
SHPËRNDAJE

Bekim Kuli kur luante për Dinamon
Bekim Kuli kur luante për Dinamon

Politika vijon të fusë “hundët” në futboll, dhe këtë herë është Bekim Kuli ai që e pëson, dhe për lojra politike nuk do të jetë trajner i Besës.

Kandidatura e ish-mesfushorit kavajas për të marrë drejtimin e Besës është hedhur poshtë nga drejtuesit e klubit kavajas që nuk e dëshirojnë Kulin si trajner.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.