Kundërshtari Partizanit fiton në kampionatin hungarez

0
SHPËRNDAJE

 

38420Ferencvaros ka arritur një fitore në kampionat ndaj Haladas me shifrat 3-1. Kundërshari i Partizanit në Ligën e Kampioneve ka dominuar takimin duke shënuar 3 herë që në pjesën e parë me autor të golave Trinks dhe dy herë Bode, autori i golit edhe në Elbasan Arena. Kujtojmë që sfida e parë mes Partizanit dhe Ferencvaros përfundoi në shifrat e barabarta 1-1 me supergolin e Filit që u barazuar nga Bode.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.