Kupa e Shqipërisë/ Ja kalendari i plotë i ndeshjeve

0
SHPËRNDAJE

Superiorja rikthehet të mërkurën dhe të enjten, ndërkohë që në fund të këtij muaji luhen edhe ndeshjet e turit të dytë të Kupës së Shqipërisë, që do të zhvillohen në dy ditë.

Shumica e takimeve do të luhen të mërkurën e 29 nëntorit, ndërsa vetëm dy përballje luhen një ditë më pas. Konkretisht Skënderbeu-Besëlidhja dhe Partizani-Pogradeci. Të gjitha ndeshjet luhen prej orës 14:00.

KUPA E SHQIPËRISË – TURI I DYTË

Grupi A
E mërkurë, më 29 nëntor
Erzeni- Kukësi
Kamza- Teuta
Tirana – Vllaznia
E enjte, më 30 nëntor
Besëlidhja – Skënderbeu

Grupi B
E mërkurë, më 29 nëntor

Bylis – Luftëtari
Lushnja – Laçi
Turbina – Flamurtari
E enjte, më 30 nëntor
Pogradeci – Partizani

S'KA KOMENTE

Comments are closed.