Kur mundohet të luajë futboll Arnold Schwarzenegger (video)

0
SHPËRNDAJE

Aktori dhe politikani i njohur Arnold Schwarzenegger, u bëri një vizitë femijëve australianë duke luajtur edhe pak futboll me ta. Por, ndryshe nga c’pritej, ‘Terminatori’ nuk lëshoi fare pe as ndaj fëmijëve të moshave nën 10 vjec, duke u shënuar atyre ndonëse e kishin para-lajmëruar që të mos luante fort ndaj tyre. Kjo vajzë në video, për shembull, u mërzit pas golit të pësuar. Pak më avash me kalamajtë, Arnold!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.