Kur zhvishej Hantuchova (foto)

0
SHPËRNDAJE

Tenistja sllovake Daniela Hantuchova garon në aktivitete profesioniste që nga viti 1999 e në vazhdim dhe ka pasur disa momente shumë të mira në karrierë duke fituar turnetë e French Open, Wimbledon, US dhe Australian Open. Por në një kohë ajo pozoi për SI si dhe komplet e zhveshur.

86675-daniela-hantuchova-clanok i_002 daniela-hantuchova-and-2009-sports-illustrated-swimsuit-issue-gallery

S'KA KOMENTE

Comments are closed.