Kurbinasit zyrtarizojnë trajnerin

0
SHPËRNDAJE

Eguent Zeka dhe Paolo Maldini
Eguent Zeka dhe Paolo Maldini

Trajneri shkodran Eugent Zeka, ka marrë drejtimin e skuadrës së Lacit ashtu sic pritej. Ai ka nisur punën në terren duke zhvilluar dhe seancën e parë stërvitore. Tashmë Laci ka një traner serioz, për më tepër shumë të kualifikuar në shkollën italiane të futbollit, atje ku rradha për të marrë një Licensë UEFA Pro sigurisht nuk është si në futbollin shqiptar ku dikush si mik e dikush me hatër mund të pajiset me këtë licensë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.