Kush ja heq stresin SImeones?!

0
SHPËRNDAJE

SIMEONE
Carla Pareira dhe Diego Simeone

Nje modele bukuroshe i ka vjedhur zemren trajnerit te Atletico Madrid, Diego Simeone. Ata u pane dje pasdite duke shetitur ne nje plazh ne Marbella.

Carla Pareira eshte bukuroshja qe po shoqerohet se fundmi me trajnerin e famshem argjentinas.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.