Kushta dygolësh në Kupën e Sllovakisë

0
SHPËRNDAJE

kushta_featured_new
Kushta

I riu i talentuar shqiptar për të cilin minuta90.com ka shkruar edhe më parë, Kristian Kushta i ka dhënë kualifikimin për në cerekfinale të kupës së Sllovakisë ekipit ku luan, Zemplin Michalovce. Kushta shënoi në ’30 dhe ’73 duke kontribuar në fitoren 3-2 ndaj Nitra. Te Michalovce luan edhe futbollisti tjetër shqiptar, Kristi Qose.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.