Kylian Mbappe mund të bëhet transferimi më i shtrenjtë në histori

0
SHPËRNDAJE


Ligue 1 / Kylian Mbappe mund ti befasoi të gjithë me destinacionin e ardhshëm. Ylli i Monacos raportohet se mund të kaloi te PSG.

Unay Emery ka kërkuar nga bordi i skuadrës transferimin e Mbappes dhe këtë dëshirë sheikët janë gati ta plotësojnë.

Për sulmuesin tejet të talentuar PSG e ka në ndërmend që të ia mbyllë gojën Monakos duke i ofruar plot 130 milionë euro.

Mbappe pritet ti thyej të gjitha rekordet në futboll duke u bërë futbollisti më i shtrenjtë në histori të futbollit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.