Laçi bëhet “top”

0
SHPËRNDAJE

14925723_1333821329985633_5093891054044384534_n

Pas rikthimit të mbrojtësit Bruno Lulaj nga pezullimi, Laçi ka gati edhe një tjetër Bruno.

Bëhet fjalë për sulmuesin Aquino, i cili i është bashkuar grupit pas mungesës ndaj Korabit për shkak dëmtimit.

Gjithashtu edhe Bruno Angello, mesfushori i kurbinasve, i cili është drejt rikuperimit të plotë dhe pritet t’i bashkohet grupit. Angello pritet që ndeshjen e radhës ndaj Tiranës, ta startojë nga minuta e parë.

Kështu, me rikthimin e tij, atëherë skuadra do të ishte e plotë nën urdhrat e trajnerit Ndreu. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.