Laçi, Fjoart Jonuzi është gati për bardhezinjtë në ndeshjen ndaj Kukësit

0
SHPËRNDAJE

Laçi po përgatiet për ndeshjen e radhës në kampionat me Kukësin, sfidë që kurbinasit kanë shumë arsye për të fituar.

Në këtë sfidë në të cilën për bardhezinjtë do të jetë i gatshëm edhe mesfushori Fjoart Jonuzi, që e ka lënë pas dëmtimin e pësuar para ndeshjes së Kupës me Skënderbeun.

Laçi dhe Kukësi do ndeshen mes tyre ditën e hënë në orën 14:30, teksa një fitore e kurbinasve do të thoshte që për momentin vendi i parafundit të lirohej. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.