Laçi gati emrin e trajnerit të ri

0
SHPËRNDAJE

Ramadan Ndreu
Ramadan Ndreu

Pushimi i kampionatit për shkak të ndeshjeve të Kombëtares ka qenë një zhvillim pozitiv për klubin e Lacit që ka patur kohë për tu menduar dhe për të përcaktuar pasardhësin e të larguarit Marcelo Troisi. Kështu, sipas sportal.al drejtuesit lacjane kanë gjykuar kandidaturën e Ramadan Ndreut si më të përshtatshmen për tu ulur në stolin e ekipit të Lacit. Ndreu ishte trajner më parë i bardhezinjve por kaloi në rolin e drejtorit teknik në kohën e ardhjes së brazilianit dhe duke qenë se e njeh mirë ambjentin e këtij klubi, do të ulet sërish në pankinën bardhezi.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.