Laçi i gatshëm për Flamurtarin, mungon vetëm kapiteni Veliaj

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Skuadra e Laçit vazhdon përgatitjet intensive për ndeshjen e rradhës në kampionat. Bardhezinjtë kanë dy barazime, njërin në Tiranë ndaj Partizanit dhe i dyti në Krujë ndaj Tiranës. Gjëndja optimale rrethon dhe stafin bardhezi. Ndërkohë shqetësimi i vetëm është mungesa e kapitenit Emiljano Veliaj, i ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen ndaj Tiranës një javë më parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.