James në dyshim. Ja si do të luaj Laçi

0
SHPËRNDAJE

11698384_663524037115596_5557271857002748338_n
Lojtaret perpara ndeshjes

Sulmuesi nigerian i Laçit, James Adeniyi është në dyshim dhe mund të mos jetë në dispozicion të trajnerit Armando Cungu për ndeshjen e sotme kundër azerëve të Inter Bakut, takim i vlefshëm për turin e parë eliminator të Europa League.

Ekipi i Laçit, fitues i Kupës së Shqipërsë 2014-15
Ekipi i Laçit, fitues i Kupës së Shqipërsë 2014-15

Ky është një lajm i keq padyshim për laçjanet, pasi bëhet fjalë për një lojtar me cilësi shumë të mira por që ka edhe njëfarë përvoje në Europë pasi ka shënuar dy gola për Laçin në pjesëmarrjen e vjetshme kundër sllovenëve të Rudar. Kujtojmë se ajo sfidë u kalua nga Laçi pas goditjeve të penalltive.

 

                          VUJADINOVIÇ

DOKU              SHETA          ÇELA          SEFGJINAJ

TEQJA  MUSTAFA       VUCAJ         VELIAJ        METO

                               XHEJMS

LAÇI (4-5-1)

Trajneri: A. Cungu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.